برنامه نويسي در محيط ويژوال بيسيك كاربرد در اكسل(VB)


+ سخنی با دوستان

دوستان و بازدیدکنندگان قدیمی و جدید

سلام و عرض ادب و احترام نگارنده نثار شما و تمامی دوستداران علم و دانش

وبلاگی که  هم اکنون مقابل شماست حاوی مطالب کاربردی و مفید در زمینه برنامه نویسی در محیط ویژوال بیسیک و در محیط اکسل می باشد.

بسیاری از شما عزیزان و دوستان در کامنتهای خود از بنده تقاضای معرفی کتابی در این زمینه کرده بودند که امروز قصد دارم این کتاب را به شما معرفی کنم. کتاب مذکور که اطلاعاتش را در لینک ذیل می تونید مشاهده کنید توسط استاد عزیزم  جناب آقای مهندس فاتحی تدوین و تهیه گردیده و صد البته بسیار مفید تر پر مثال تر و جامع تر و کامل تر از مطالبی است که در این وبلاگ گرداوردی شده است. در یک جمله اگر کتاب را خورشید تصور کنیم این وبلاگ سایه کمرنگی است ناشی از برخورد نور به دانسته های من .

/http://donya-e-eqtesad.com/news/1001455

 

 برخی از دوستان هم کمی خسته هستند و در ضمن کامنتهای خود تقاضای انجام پروژه های دانشجویی و کاری خود را از بنده مینمایند که دراینجا باید ضمن عذر خواهی از این دست دوستان باید از ایشان خواهش کنم با ممارست تلاش و پشتکار خود لذت و شیرینی برنامه نویسی و Run شدن صحیح برنامه را تجربه کنند و چه عالی تر می شد اگر دوستان نیز پس از کسب تجربه بیشتر در  چنین زمینه ای و یا زمینه ها دیگر  مبادرت به نشر وبلاگ دیگر و پربار تری در محیط مجازی می نمودند.

سخن آخر اینکه:

دوستتون دارم. خوشحالم که می بینم از ویلاگم استفاده میکنید و به شما و خودم می بالم. اگر دانش درخت تنومندی باشد اکسل قطعا شاخه ای ست مهم و ویژوال بیسیک برگی است کوچک اما همیشه سبز.

خوشحالم که یکدیگر را در این برگ سبز ملاقات میکنیم. خوشحالم که جستجوی دانش شما را به این برگ سبز رهنمون کرد. پاینده باشید

نویسنده : حامد بیرامی ; ساعت ٧:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٥/۸/٦
comment نظرات () لینک